kliimakaubamaja
lk logo kollane
Sinu ostukorv on tühi.

Soojuskiirguri eelised:

soojuskiirguri_eelised_garazh


* Soojendab eelkõige inimesi ja esemeid
* Sobib ideaalselt kohta, mis vajab ajutist soojendamist
* Soojendab raskesti ligipääsetavaid alasid
* Tagab kiire soojaedastuse (27 sekundit)
* Tuul ja tõmbetuul ei mõjuta otseselt soojendi tööd
* Soojust võib edastada suunatult
* Töötab peaaegu ilma müra tekitamata
* Ei vähenda õhus olevat hapnikusisaldust (ei põhjusta peavalu)
* Takistab mikroorganismide ja bakterite paljunemist

Praktilisus:

soojuskiirguri_praktilisus_childroom_w300

Paigaldamine:

UFO soojendeid võib paigaldada teleskoopjalale või statsionaarselt – lakke või seintele. Teleskoopjalale paigaldatuna võib soojendit hõlpsasti teisaldada (sellega tagatakse soojendi mobiilsus). Seintele paigaldatuna või lakke ülesriputatuna vabaneb inimeste liikumiseks vajalik pind, samuti hoitakse kokku ruumide kasulikku pinda tervikuna.

Parima tulemuse saavutamiseks on infrapunakiirgurid hea suunata soojendatavatele objektidele erinevatelt külgedelt. Sel juhul on soojendatav koht soojuskiirtega ümbritsetud. Ühtlase soojuse tundmiseks peaksid kiirgurid olema suunatud vähemalt kahest erinevast küljest. Minimaalne paigalduskõrgus aluspinnast on 2-3meetrit.

„Rusikareegel“ on, et 750-1000W/m2 tõstab õhutemperatuuri umbes 10 kraadi võrra. Võimalik küttevõimsuse vähendamine sõltub terrassi kaitstusest ilmastiku eest. Kui terrassil on ainult katus, tasub arvestada küttevõimsusega 1000W/m2. Kui terrassil on kolm seina, peaks piisama 750W/m2. Täiesti kaetud terrassile tuleks vajalik võimsus eraldi arvutada. Näiteks kui tõstate kasvuhoones temperatuuri 10 kraadi võrra, kulub 250-300 W/m2.

 

Soojatunne juba 27 sekundi pärast

Tavapäraste soojendussüsteemidega võrreldes tagavad UFO soojendid ükskõik milliste ruumide tunduvalt kiirema soojendamise, sest peaaegu kogu soojusenergia edastamine toimub suunatult – s.t. sinna, kuhu vaja. Seejuures kõik pinnad, kuhu UFO soojendite poolt eraldatud soojuskiired langevad, neelavad soojust ning soojenevad, et seejärel olla ise samamoodi soojusallikateks, soojendades juba ümbritsevat keskkonda. Tavapäraste soojenditega võrreldes kulub UFO soojendite kasutamisel ükskõik milliste ruumide soojendamiseks tunduvalt vähem aega! Seejuures on põranda ja lae vaheline temperatuurivahe minimaalne. Kuna esemete temperatuur on alati ruumi temperatuurist 1-3°С võrra kõrgem, näib ruumis viibivale inimesele, et ruumis on soojem kui tegelikult. See võimaldab vähendada ruumide üldtemperatuuri ja säästa kütteenergiat. Samuti võib kokkuhoidu saavutada öötundidel ja puhkepäevadel (kui soojendit kasutatakse tööruumides) ruumide temperatuuri tunduva langetamisega.

Kasulik:

soojuskiirgur_kasulik_boy1

Väldib kopituse tekkimist

Niiskuse tekitab veeaurude kontsentratsioon õhus, kui see ületab teatud piiri. Kopituslõhna levitavad silmale nähtamatud mikroorganismid ja bakterid, mis elavad ja paljunevad rõskes keskkonnas.

Kuna UFO infrapunasel kiirgusel töötav soojendussüsteem aurustab ruumi kütteprotsessi käigus niiskuse välja. Takistades niiskuse ja mikroosakeste tekkimist, peatab antud soojendusseadeldis kopituslõhna tekkimise ja tagab ökoloogiliselt puhta soojendusprotsessi.

Vanasõna \"Sinna, kuhu paistab päike, pole arstil asja\" kehtib ka UFO infrapuna soojuskiirgurite kohta.

Füsioteraapia

Füsioteraapia kabinettides teostatakse raviharjutusi, samuti soojendatakse infrapunase kiirgusega haigeid kehaosi.

UFO infrapunasel kiirgusel töötavad soojendussüsteemid tagavad selle, et soojus tungib läbi nahakudede, kiirendades vereringlust ja lõdvestades liihaseid. Peale selle tagab UFO infrapunakiirgusel töötava soojendussüsteemi kasutamine positiivse efekti lihaste- ja liigeste valude korral; UFO infrapunakiirgusel töötavat soojendussüsteemi kasutatakse songa, reuma, istmikunärvi jms. haiguste ravimisel.

UFO infrapuna soojuskiirgurid mõjuvad hästi hingamisteede haiguste korral.
Hingamisteede haigusi põdevad inimesed peavad eelkõige hingama puhast ning hapnikurikast õhku.

UFO infrapuna soojuskiirgurid töötavad ei kuluta oma töö käigus hapnikku, ei halvenda ruumis oleva õhu kvaliteeti ning loovad hügieenilise keskkonna, mistõttu tagavad mugavad tingimused hingamisteede haigusi põdevate inimeste jaoks.

Soojendid töötavad praktiliselt hääletult.

Võimalused:

soojuskiirguri_eelised_garazh

Ühilduvad erinevate ventilatsioonidega

UFO soojendid on ühildatavad erinevate ventilatsioonidega, kuna õhuringlus, mis võiks ventilatsioonisüsteemide töötamist segada, puudub. Peale selle tagavad UFO soojendid ükskõik millise ventilatsioonitüübi korral tunduvalt väiksema soojakoguse kandumise tänavale, sest UFO soojendite kasutamisel on temperatuur lae all alati tunduvalt väiksem kui radiaatorite või puhurite kasutamise korral.

Aadress: Ringtee 75 Tartu 50501, Telefon: +372 7 353 258, GSM +372 53 008 008, e-mail: salong@kliimakaubamaja.ee