kliimakaubamaja
lk logo kollane
Sinu ostukorv on tühi.

Kohvikud ja restoranid:

Euroopas kasutatakse juba kolmekümne aasta jooksul infrapunasel kiirgusel põhinevat kütte/soojendussüsteemi. Tänavarestoranides tuleb lahtiseid pindasid soojendada nii sügisel, kui ka talvel ning tavapäraste küttesüsteemidega on lahtiste pindade soojendamine väga kallis ja ebamugav.

Kui Te soovite oma tänavakohviku tööhooaega pikendada, siis üks võimalus selleks on paigaldada soojuskiirgurid!

Neis ruumides, kus avatakse sageli uksi ja aknaid, tekivad arvestatavad soojuskaod. Restoranides, kauplustes, ostukeskustes, kus uksi ei suleta kandub soe õhk lahtiste uste kaudu välja.

Garaazhid:

soojuskiirguri_eelised_garazh

Tööstushooned:

Kõrgete lagedega hoonete soojendamine on tänapäeval kujunenud tõsiseks probleemiks, sest sellise hoone küttekulud on väga suured. Nimetatud probleemi on üritatud lahendada soojapuhurite abil, kuid seejuures kulutatakse ikkagi väga palju energiat lae alla tõusva õhu kütmiseks ning põrandal võib olla jätkuvalt külm ja niiske.

Samas pole meile tähtis mitte soe ruum, kui selline, vaid et soojad oleksid selles asuvad esemed ning, et inimestel oleks soe olla mingis konkreetses kohas.

Seetõttu sobib UFO infrapuna soojuskiirgur ideaalselt lao-ja tehaseruumide soojendamiseks, samuti tsehhide ja angaaride kohtsoojendamiseks.

tstus_promysh

Aadress: Ringtee 75 Tartu 50501, Telefon: +372 7 353 258, GSM +372 53 008 008, e-mail: salong@kliimakaubamaja.ee