kliimakaubamaja
lk logo kollane
Sinu ostukorv on tühi.

Thermia Diplomat Optimum 4-16kw maasoojuspump

Thermia Diplomat Optimum toodab soojust ja soojendab tarbevett kõrge kasuteguriga. Läbi uue TWS tehnika on võimalik optimiseerida sooja vee tootmist. TWS on lühend sooja tarbevee stratifitseerimisest (Tap Water Stratificator).
Thermia_Diplomat_48312f12bbdc5.jpg

Tootja:Thermia
Kirjeldus

Thermia Diplomat Optimum maasoojuspump on eelkäia Thermia praegusele tippmudelile Diplomat Optimum G3. Sisult ja vormilt on mudelid samad, G3 lihtsalt sisaldab Thermia patenteeritud kuuma gaasi soojusvahetiga (HGW) sooja vee tootmist, Diplomat Optimum aga mitte. Diplomat Optimum soojuspumpa on valikus nii 180l integreeritud boileriga kui ka ilma, DUO mudel. Nimivõimsused on saadaval 4, 6, 8, 10 ja 12 ning DUO mudelit lisaks ka 16kW.

Thermia Diplomat Optimum toodab soojust ja soojendab tarbevett kõrge kasuteguriga. Läbi uue TWS tehnika on võimalik optimiseerida sooja vee tootmist. TWS on lühend sooja tarbevee stratifitseerimisest (Tap Water Stratificator). Uue tehnikaga on soojuse ülekanne ja vee stratifitseerimine sooja tarbevee mahutis efektiivsem. Sooja tarbevee mahtu on suurendatud 180 liitrine ja täiustatud sooja tarbevee tootmine suurendab oluliselt sooja vee tootlikkust . Tarbevett on võimalik seadistada kuni 65C temperatuurini.

Soojuspumbas Thermia Diplomat Optimum on kasutusel tipptehnoloogia: scroll kompressor, mis on spetsiaalselt arendatud soojuspumpade jaoks ning efektiivsed soojusvahetid ja alajahuti, mis aitavad kasutada soojuspumbas tekkivat soojust maksimaalse efektiivsusega. Thermia Diplomat Optimumi on kerge kontrollida arenenud kuid kasutajasõbraliku arvutiga. Thermia Diplomat Optimum soojuspumpasid toodetakse võimsusega 6 - 16 kW( elamutele kuni 350m2) . Maasoojuspump võimaldab alandada küttekulusid, juhtida sooja tarbevee tootmist säästvatel reziimidel. Seni kasutati soojuspumpades universaalseid kompressoreid, mida võis kasutada nii soojuse tootmiseks soojuspumpades kui ka külma tootmiseks jahutusseadmetes. Thermia Diplomat Optimum soojuspumbal kasutatakse esimest korda spetsiaalselt soojuspumbale konstrueeritud ZH seeria scrollkompressorit, mis tagab head kasutegurid ka kõrgtemperatuurilistes küttesüsteemides.. Lisaks uuele kompressorile kasutatakse ka uut tüüpi paremat soojusülekannet tagavaid soojusvaheteid kondesori, aurusti ja alajahutina. Uudse lahendusega saavutatakse soojuse tootmisel suur kasutegur mitte ainult põrandakütte parameetritel vaid ka kõrgetemperatuurilistes radiaatorküttesüsteemides.

Thermia Diplomat Optimum on uus nii sisult kui vormilt. Mugav ja lihtsalt kasutatav juhtpaneel võimaldab kergesti seadistada soojuspumba töö parameetreid. Kasutatakse digitaalset toaandurit ning soojuspumbaga on võimalik suhelda lisavarustuses oleva GSM modemi abil nii SMS sõnumitega mobiiltelefoni abil või kasutades Thermia programmi Thermia Online ka arvutiga. Thermia Diplomat Optimum on nagu senine mudel Villa Classic, kompaktne seade, kus kõik kütmiseks ja sooja tarbevee valmistamiseks vajalik on paigutatud ühte seadmesse, mille asukohaks elamus võib olla ka töötuba või majandusruum. Põlemisprotsessi puudumise tõttu puudub tuleoht ja pole vajadust katlamaja, korstna ega tulekindlate uste järele. Thermia Dipolmat Optimum seadmete võimused on 6,0 -16,0 kW e. 100-370m2 elamutele. Külmaainena kasutatakse parima tulemuse saavutamiseks kõrge kondenseerumistemperatuuriga külmaainet. Thermia Diplomadis on kasutatud soojuspumbatehnoloogia parimad lahendusi, ning võiks olla iga kodu uhkuseks.


Thermia Diplomat kasutusjuhend.pdf

Thermia Diplomat tooteleht.pdf


Vajalikud eeltööd soojuspumba paigalduseks (pdf)

Aadress: Ringtee 75 Tartu 50501, Telefon: +372 7 353 258, GSM +372 53 008 008, e-mail: salong@kliimakaubamaja.ee