kliimakaubamaja
lk logo kollane
Sinu ostukorv on tühi.

Thermia Diplomat Inverter L 5-17KW

thermia-inverter

Tootja:Thermia
Kirjeldus Thermia Diplomat Inverter
Thermia Inverter on maasoojuspump, mis pakub teile parima aastase kasuteguri tänu invertertehnoloogiale. See võimaldab teil vähendada oma energiatarbimist kuni 75%.

Inverter tehnoloogia

Värskelt välja töötatud invertertehnoloogia poolt juhitud kompressor on osa Diplomat Inverteri saladusest, maasoojuspump millel on kõrgeim hooajaline soojustegur - SCOP. Inverteri juhtimisel kohandab kompressor soojuskoormust pidevalt vastavalt hetke soojuse nõudlusele. Sa ei kasuta kunagi rohkem energiat kui on vaja ja see loomulikult vähendab energiaarved edaspidi.

Uus juhtimissüsteem
Uus kontroller inverter soojuspumbal on uhke, värviline puutetundlik ekraan, mille kasutajasõbralikud ikoonid ja sümbolid on kergesti mõistetavad, andes kasutajale igakülgse ja stressivaba kontrolli. Järelevalvet ja kontrolli saab teostada otse soojuspumba ekraanilt, samuti veebiliidese kaudu mis on tehase standartvarustuses. Viimane võimaldab kontrollida soojuspumpa Sinu nutiseadme kaudu kus iganes Sa ka ei viibiks.

Kuninglik kuuma vee mugavus - HGW ja TWS tehnoloogiad
Thermia patenteeritud HGW tehniline lahendus kasutab regulaarselt ruumide kütmisel toodetud energiat ka sooja vee tootmiseks. Tulemuseks on see, et kui soojuspump soojendab Sinu kodu, toodab ta sooja vett samaaegselt. Sisseehitatud TWS tehnoloogia tähendab, et kuum vesi toodetakse kiiremini ja kõrgematel temperatuuridel kui tavapärased meetodid.

Diplomat Inverter tooteleht (inglise k.).pdf
Diplomat Inverter tootetutvustus (inglise k.).pdf

Aadress: Ringtee 75 Tartu 50501, Telefon: +372 7 353 258, GSM +372 53 008 008, e-mail: salong@kliimakaubamaja.ee