kliimakaubamaja
lk logo kollane
Sinu ostukorv on tühi.

 

Õhuionisaator - parim ja odavaim lahendus bakterite ja tolmu eemaldamisel õhust.

Õhuionisaatori toime:

1. Eemaldab sigareti suitsu, lõhnasid, baktereid ja hallituse.
2. Tõhustab ja kiirendab aju tegevust ning parandab õppimisvõimet.
3. Leevendab kurnatust, stressi ja väsimust.
4. Eemaldab õhust allergiat, astmat ja bronhiiti põhjustavaid osakesi.
5. Eemaldab õhusaastatust, tolmu
6. Vähendab alkoholi järelmõjusid.

ohuionistoopohimte

1. Põhimõte
Ionisaator õhupuhasti tekitab õhuioone läbi negatiivse krooni väljastamise. Kui terav nõel panna negatiivse klemmi alla, siis piisava energiaga negatiivselt laetud elektronid, olles põhjustanud ioniseerimise, eemalduvad nõelast suurel kiirusel. Nad põrkavad kokku õhu osakestega ja tekitavad negatiivselt laetud õhuioone.
Tähtis on õhuioonide kontsentratsiooni kontrollida. Õhupuhasti väljastab 186 miljardit negatiivset õhuiooni sekundis ja hoiab ioonide konsentratsiooni 1000 tk 1 cc õhu kohta, mis hoiab sisekliima meeldivana.Võrdluseks siis soolalamp väljastab 450 kuni 900 negatiivset iooni sekundis.

2. Põhifunktsioon
Negatiivsed õhuioonid eemaldavad toaõhust kahjulikke aineid, mida tekitavad eletromagneetilised lained. Elektromagneetilised lained tekivad tänapeva kodu ja kontori tehnika kasutamisel, mis tekitab õhus positiivseid õhuioone. Kui positiivsete ioonide tihedus õhus tõuseb mõjub see inimese tervisel halvasti. See toob esile hormoonide, nagu seratoniin ja vaba histamiin, eritamise inimkehas mis on sageli astma, bronhiidi, närvilisuse, pinge ja depressiooni põhjustajaks.
Ionisaator neutraliseerib ja eemaldab positiivsed ioonid, kasutades alltoodud meetodil tekitatud negatiivseid õhuioone ja aitab alandada stress-hormooni eritust.


3.Õhu puhastamine
Erinevad saastatud ained õhus nagu näiteks sigaretisuits, vääveldioksiid (SO2) ja vingugaas (CO) loovad positiivseid õhuioone. Õhupuhasti poolt tekitatud õhuioonid neutraliseerivad, maandavad ja eemaldavad need positiivsed ioonid ning hoiavad õhu puhta ja värskena. Kahjulik aine nagu osoon laguneb negatiivselt laetud hapnikuks (O2-) läbi järgmise reaktsiooni ja mängib olulist rolli hapniku puudulikkuse probleemide lahendamisel.


O3 — O+O2; O3+O — 2O2; O2+E- - O2-
(1) Tolmu ja bakterite eemaldamine
Positiivsed ioonid võimaldavad bakteritel, tolmul, hallitusel ja saastatud osakestel vabalt õhus lennelda. Negatiivse laenguga õhuioonid neutraliseerivad ja eemaldavad neid elektrooniliselt või laevad need negatiivselt nii, et positiivselt laetud võimas tolmukorjaja plaat kogub need õhupuhastisse.
(2) Niiskuse kontroll
Ionisaator kontrollib ka niiskust. Näiteks väheneb osoon negatiivselt laetud hapnikuks läbi järgmise reaktsiooni.
O3 + 2H + 2E -> O2 + H2O
See võrrand näitab et genereerub vesi(H2O), mis aitab niiskust kontrollida.
(3) Lõhnastamine
Negatiivsed õhuioonid oksüdeerivad ja neutraliseerivad keemiliselt ebameeldiva lõhna ja hoiavad sisekeskonna meeldivana.

 

Tootja:
Airvitamin
Tulemused 1 - 1 Kokku: 1

Õhuionisaatorid

Õhuionisaator / õhupuhastaja Airvitamin

Müügihind (paigalduseta): 214,80 €
Soodushind (paigalduseta):179,00 €

Toote lisainfo

Aadress: Ringtee 75 Tartu 50501, Telefon: +372 7 353 258, GSM +372 53 008 008, e-mail: salong@kliimakaubamaja.ee