kliimakaubamaja
lk logo kollane
Sinu ostukorv on tühi.

Daikin Altherma õhk-vesi soojuspump

Ilma küttekaablita sulatamine- unikaalne kogu maailmas. Võimsuste vahemik mudelitel 4-16 kW, võimalik valida ka integreeritud boileriga varianti (boiler 180 l või 260 l).
daikin
siseosa-ehbx-cb3v
siseosa-ehvx-cb
välisosa-erlq-cv
välisosa-erlq-cw

Kirjeldus daikinlogo

Ilma küttekaablita sulatamine- unikaalne kogu maailmas


Daikin Industries on pikkade traditsioonidega Jaapani soojuspumbade tootja, kes tähistab peagi oma 90.aastapäeva. Daikini peakorter asub Osakas, kust juhitakse Jaapanis, Hiinas, Kagu-aasias, Austraalias, Indias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas tegutsevaid tootmisüksusi, mis annavad tööd ligi 42 tuhandele inimesele.
Daikinil on 55.aasta pikkune soojuspumpade tootmise kogemus, mida kasutatakse väga oskuslikult üha uute ning täiuslikumate toodete loomisel, pakkudes inimestele üha efektiivsemaid, säästlikumaid ning suurepärase disainiga seadmeid.
NB! Kas teate, kes tutvustas maailmale esimest inverter-põhimõttel töötavat õhk-vesi soojuspumpa? Õige loomulikult oli see Daikin.

Wikipedia Daikinist

2014 jõuab Daikin järgmise olulise teetähiseni oma arengus, alustades uue Altherma õhk-vesi soojuspumpade lipulaeva müüki, mis asub ettevõtte tootevalikus eelmise, sama seerianumbrit kandva õhksoojuspumba auväärsele kohale. Uus mudel on oma omadustelt täiesti unikaalne kogu maailmas ning seda eeklkõige oma efektiivsusnäitajate poolest. 

Daikini õhk-vesi Euroopa testimise kohta rohkem infot siit lingilt:


http://www.youtube.com/watch?v=ZRuQw36k-G4

Altherma kasutegur kütmisel COP=4,45   

Optimeeritud energiakulu on aidanud tõsta soojusteguri COP ( kasuteguri ) suuruseni kuni 4,45.

Eriti efektiivne küte ja jahutus

Ururu Sarara mitte ainult ei jahuta Teie ruume palaval suvepäeval meeldivalt jahedaks, vaid kütab need mängleva kergusega soojaks ka paukuva pakasega.
Kõrgeim kasutegur on saavutatud tänu täiesti uut tüüpi Swing Düsproosium magnetitel põhineva kompressori, TWIN PAM protsessori ja uut tüüpi ventilaatori kasutamisele. Vaatamata uue soojusvaheti väiksemale läbimõõdule on selle soojusvahetuse efektiivsus oluliselt suurem.

daikinswing
 Daikin õhk vesi soojuspumpasid toodetakse Euroopas, Belgias.

belgium

11-16kW seadmed toodetakse KUUMA GAASI sulatusega ja lisaks võib klient aktiveerida kuni 30W sulatuse küttekaabli, kui see peaks vajalik olema

daikin2

Elegantne ja lihtne juhtpult, mille paigalduskoha saate vabalt valida

pult


A klassi sagedusmuunduriga ringluspump

Daikini kohta rohkem infot:

Daikini ajalugu maailmas
Daikin tootmised Euroopas
Daikin õhk-vesi soojuspumba kodulehtAadress: Ringtee 75 Tartu 50501, Telefon: +372 7 353 258, GSM +372 53 008 008, e-mail: salong@kliimakaubamaja.ee