kliimakaubamaja
lk logo kollane
Sinu ostukorv on tühi.

Daikin FTXZ35N Ururu Sarara

Daikin 2014 SCOP=5,9 efektiivseim, mis seni toodetud.
- 3D liikumissensorid
- 10-15°C funktsioon
- nädala taimer
- 19dB müratase
- COANDA funktsioon, mis väldib peale puhumist
- elegantne "matt crystal" siseosa
- täisvõimsusrežiim
- automaatne ümberlülitus küttelt jahutusele
- sise- ja välisseadme "vaikne" töörežiim
- 3D õhuvool
- titanium apatite photocatalytic õhupuhastussüsteem.

HIND SISALDAB STANDARDPAIGALDUST!
ftxz35n_528de2b044f47_197x117

Hind
Müügihind (paigalduseta): 2700,00 €
Soodushind (paigalduseta):2550,00 €
lhv-jarelmaks-150px
Tootja:Daikin
Kirjeldus Daikin Industries on pikkade traditsioonidega Jaapani soojuspumbade tootja, kes tähistab peagi oma 90.aastapäeva. Daikini peakorter asub Osakas, kust juhitakse Jaapanis, Hiinas, Kagu-aasias, Austraalias, Indias, Põhja-Ameerikas ja Euroopas tegutsevaid tootmisüksusi, mis annavad tööd ligi 42 tuhandele inimesele.
Daikinil on 55.aasta pikkune soojuspumpade tootmise kogemus, mida kasutatakse väga oskuslikult üha uute ning täiuslikumate toodete loomisel, pakkudes inimestele üha efektiivsemaid, säästlikumaid ning suurepärase disainiga seadmeid.
NB! Kas teate, kes tutvustas maailmale esimest inverter-põhimõttel töötavat õhk-vesi soojuspumpa? Õige loomulikult oli see Daikin.

Ururu Sarara FTXZ N - aegade efektiivseim soojuspump (SCOP=5,9)

2014 jõuab Daikin järgmise olulise teetähiseni oma arengus, alustades uue Ururu Sarara FTXZ N õhksoojuspumpade lipulaeva müüki, mis asub ettevõtte tootevalikus eelmise, sama seerianumbrit kandva õhksoojuspumba auväärsele kohale. Uus mudel on oma omadustelt täiesti unikaalne kogu maailmas ning seda eeklkõige oma efektiivsusnäitajate poolest. Klientide jaoks tähendab see väiksemaid küttearveid, puhtamat ning sobilikuma niiskusastmega sisekliimat ja seda palavatel suvepäevadel kui pakaselistel talvedel. Sarnaselt efektiivsusnäitajatele on äärmiselt oluline ka siseruumidesse paigaldatava toote disain, mis peaks ideaalis harmoneeruma ruumi interjööriga ning mõjuma tervikliku disainiobjektina ka eraldi. Daikini kliendid ei pea ka siin kompromisse tegema, sest Ururu Sarara suurepärast disaini on märgatud juba enne, kui toode oma maailmavallutusplaane on asunud realiseerima. Nimelt pälvis Ururu Sarara 2013 aastal  Jaapanis välja antava maineka disainiauhinna " reddot design award winner 2013"

rdda winner 2013 rgb

Ururu Sarara energiaklass kütmisel   

Daikin uue õhksoojuspumba  efektiivsusnäitajad on hetkel  KÕIGILE teistele soojuspumba tootjatele kättesaamatud. Optimeeritud energiakulu on aidanud tõsta soojusteguri SCOP (aasta keskmise kasuteguri ) suuruseni kuni 5,9.

AonlyEriti efektiivne küte ja jahutus

Ururu Sarara mitte ainult ei jahuta Teie ruume palaval suvepäeval meeldivalt jahedaks, vaid kütab need mängleva kergusega soojaks ka paukuva pakasega.
Kõrgeim kasutegur on saavutatud tänu täiesti uut tüüpi Swing Düsproosium magnetitel põhineva kompressori, TWIN PAM protsessori ja uut tüüpi ventilaatori kasutamisele. Vaatamata uue soojusvaheti väiksemale läbimõõdule on selle soojusvahetuse efektiivsus oluliselt suurem.

 Unikaalne dubleeritud  (ülalt ja alt) õhu sissevõtt  on lahendus, mis olulislelt suurendab Ururu Sarara efektiivsusnäitajaid võrreldes tavapäraste soojuspumpadega.

swing neodium


SCOP

Et säästa keskkonda ja vastata uutele energiatõhususe miinimumnõuetele energiaga seotud toodetele  on Euroopas vastu võetud uus direktiiv.  Miinimumnõuded jõustusid 1. jaanuaril 2013  ja  tõusevad 2014.
Direktiiv ErP-s, on võetud kasutusele kogu kütteperioodi arvestav hooajaline soojustegur SCOP. Õhksoojuspumpade energiatõhusust iseloomustatakse energiaklassiga. Ökodisain mitte ainult süstemaatiliselt ei  tõsta energiatõhususe miinimumnõudeid vaid aitab ka kaasa, et Teie poolt soojuspumbad seadmed oleks  reaalses kasutuses sama energiasäästlikud ja täpselt selliste tehniliste näitajatega nagu kirjeldatud.

Seasonal eff

3D sensorid  inimese tuvastamiseks  

Kaks termosensorit tuvastavad ruumi 3 tsoonis inimese asukoha ja puhuvad õhuvoolu ainult sinna tsooni, kus hetkel inimesi ei viibi. Lisaks võimaldavad veel sensorid ka energiat säästa.
- Kui inimesi ei viibi ruumis 20 minuti jooksul, aktiveerub automaatselt energiasäästu setpoint (etteantud temperatuur miinus -2C)
- Peale 1 kuni 3 tundi eemalolekut lülitab seade ennast välja ja inimeste ruumi tulekul jätkab soojuspump oma endises tööreziimis kütmist/jahutamist.

Väga vaikne, müratase vaid 19dB

Ururu
- niisutus

Ururu Sarara kiire ja efektiivne niisutus saavutatakse välisseadmesse paigaldatud unikaalse niisutuselemendi abil, millesse kogutakse välisõhust tulev niiskus ning saadetakse siseseadmesse.
Kuna niiskust võetakse välisõhust ning sulatusprotsessi käigus tekkivast veest, siis võimaldab probleemideta ruume niisutada ka kõige külmemal talvel, mil õhk ruumides on just kõige kuivem.

ururu humidifier

Ururu Sarara tagab täiusliku mugavuse - efektiivset kütmist ja jahutust pakkuv soojuspump ka puhastab ja niisutab õhku, rahuldades tänu  märkimisväärsele veekogusele (kuni 450ml/h) ka suuremate eluruumide niisutusvajaduse. Erinevalt tavapärastest niisutitest ei ole Ururu Sarara siseosas veepaaki, kuna vajaminev niiskus saadakse välisõhust ning sulatusprotsessi käigus tekkivast veest.

Sarara kuivatus ilma liigse jahutamiseta

Kui me talvel vajame tervisliku sisekliima loomiseks lisaniisutust, siis suvekuudel on niiskust ülearu ning peame mõtlema sellele, kuidas see ümbritsevast õhust kokku koguda. Mida madalam on suvekuudel meie ruumides oleva õhu niiskuse sisaldus, seda mugavamalt end tunneme.
Unikaalsel EKODRAI tehnoloogial töötav Ururu Sarara võimaldab ruumi õhuniiskust vähendada, säilitades sealjuures ruumitemperatuuri ning hoidudes õhu ülejahutamise eest.

ururu dehumidifier2

Ventilatsioon- värske õhk ka suletud akendega

Erinevalt tavalistest soojuspumpadest võimaldab Ururu Sarara tuua Teie ruumi ka värsket õhku. Ururu Sarara on esimene soojuspumba süsteem, mis tootlikkusega 32 m³/h võimaldab värske õhuga täita kuni 26m2

pindalaga ruumi vähem kui 2 tunniga. Enamgi veel, värske õhk on ka soovitud temperatuuriga ning tuuakse ruumi ilma liigse soojakaota.

ururu vent

Flash Streamer õhupuhastus filter

Fotokatalüütiline filter puhastab ruumi õhku tolmuosakestest ja eemaldab sigareti/toidu lõhnad. Flash Streamer annab õhule ka lisandväärtust, lagundab ja eemaldab allergeenid.

flash streamer2

Automaatne õhufiltri puhastamine ja tolmu kogumine

Mustus kogutakse harjastega spetsiaalsesse hoidikusse. Puhtad filtrid võimaldavad hoida stabiilset õhuvoolu ja tänu sellele võite saavutada kuni 25% väiksema voolutarbimise.

ururu self cleaning01

ururu self cleaning02

Topelt õhu sissevõtt

Ruumi õhk siseneb siseseadmesse nii ülevalt, kui alt võimaldades nii saavutada kiiremalt soovitud ruumitemperatuuri.

rj 03

rj 03 01rj03 02

COANDA õhuvool

Coanda efektiga koged meeldivat sisekliimat nii kütmisel kui jahutamisel.
Tänu Coanda efektile pikenenud õhuvool

coanda02

Daikin soojuspumbad kasutavad ühtlaseks õhu jaotamiseks kütmisel ja jahutamisel Coanda efekti. Coanda efekt on aerodünaamikast tundud nähtus, kus gaasid ja vedelikud liiguvad mööda läheduses olevaid pindu. Daikin soojuspumbad kasutavad seda omadust, et suunata õhu voolu mööda seinu ja lagesid ning ühtlustada sellega õhujaotust. Niimoodi luuakse mõnus sisekliima ning välistatakse ebameeldiv pealepuhumine ruumis viibivatele inimestele. Coanda efekti olemus kütterežiimis - kütterežiimi korral jõuab soe õhk seinani, kulgeb seda mööda ja liigub üle põranda. Teid hoitakse soojas jalatallast pealaeni, ilma et otsest sooja õhuvoogu ja ebameeldivat pealepuhumistunnet tunda oleks.

coanda01


Tark kaugjuhtimispult, millelt näed - kWh, niiskus ja välistemperatuur

controller remoteDaikini kohta rohkem infot:

Daikini ajalugu maailmas
Daikin tootmised Euroopas
Daikin õhk-vesi soojuspumba kodulehtDaikin FTXZ35N
 Energiaklass  A+++
 SCOP   5,73
 Küttevõimsus Pd (-10°C)  4,5
 COP soojuslikkasutegur (-10ºC) välist.  3,91
 Tarbimisvõimsus kütmisel  100-2530 W
 Jahutusvõimsus  3,5(0,6-5,3) kW
 Tarbimisvõimsus jahutamisel  110-1330 W
 Siseosa mõõtmed  798x295x372 mm
 Välisosa mõõtmed  795x693x300 mm
 Siseosa kaal  15 kg
 Välisosa kaal  50 kg
 Müratase siseosas eri kiirustel  19/29/36/42 dB(A)
 El.kaabeld: välisosa. / sise-välis vahel  3x2,5/4x2,5 mm²
 Elektrikaitsme suurus  C16
 Jahutuskandja  R32
 Toruühendus  1/4 ja 3/8
 Välisseadme põhjasoojendus  Jah
 Garanteeritud töö kütmisel  -20 °C
 Müügigarantii  2 aastat
Aadress: Ringtee 75 Tartu 50501, Telefon: +372 7 353 258, GSM +372 53 008 008, e-mail: salong@kliimakaubamaja.ee